Jak vybrat správnou zimní bundu

Zima se kvapem blíží, což znamená, že byste se pomalu měli poohlížet po kvalitní zimní bundě, která vás během mrazivých zimních dnů příjemně zahřeje. Výběr té správné zimní bundy však nemusí být vždy snadný, proto vám přinášíme článek, jenž by vám měl s výběrem bundy pomoci.

Ze všeho nejdříve byste si měli ujasnit, k čemu vám má bunda vůbec sloužit. Zda si ji plánujete kupovat pro zimní sportování nebo pro každodenní nošení. Pokud jde o první případ, pak byste si měli pořídit slabší bundu, v níž se budete moci dobře pohybovat a nebudete ničím omezováni. Za účelem nošení bundy každý den si naopak můžete pořídit například péřovou bundu.

Dražší nebo levnější zimní bunda?

V dnešní době se téměř každý z nás snaží šetřit na horší časy. Mělo by se šetřit i na zimní bundě? V supermarketu narazíte na vcelku dobře vypadající bundu, dokonce za přijatelnou cenu, nicméně později zjistíte, že tato bunda nesplňuje to, co jste od ní čekali. Odpověď tedy zní ne, na zimní bundě se šetřit nemá.

Raději si pořiďte značkovou zimní bundu z eshopu KRU.cz, které disponuje všemi potřebnými parametry kvalitní bundy. Taková bunda vám dobře poslouží a dlouho vydrží.

V našem internetovém obchodu můžete vybírat ze široké nabídky zimních bund. Mezi nejkvalitnější a designově nejpovedenější patří zimní bundy Funstorm nebo bundy Horsefeathers, které k vám zimu rozhodně nepustí.

Materiál bundy je také důležitý

Důležitým faktorem při rozhodování, jakou bundu pořídit, je také samotný materiál zimní bundy, který musí splňovat určité normy. Bunda by vás měla ochránit před nepříznivým počasím, měla by být neprodyšná, nepromokavá a také odolná proti větru a sněhu.

Pokud budete zimní bundu využívat pro sportování, pak si zjistěte, jestli je bunda dokonale zateplena, má odvětrávání v podpaždí, impregnované zipy nebo nastavitelnou a odnímatelnou kapuci.

Prohlédnout si zimní bundy na KRU.cz